Kullanım Koşulları

SesliAşk web sitesi ve sesli chat bölümü için site ile kullanıcı ve ziyaretçiler arasında anlaşmadır. Bu anlaşmanın en yeni biçimi http://www.sesliask.com/kullanim-kosullari/ adresinde yayınlanır. Kullanıcı ve ziyaretçiler bu sözleşmeye uymalıdırlar. Kullanım sözleşmemize uymayan kullanıcılar için siteden ve/veya sesli chat bölümünden uzaklaştırma, adli şikayet söz konusu olabilir.

Taraflar:
Sesliask.com web sitesi ve sesli chat bölümü ile bu internet sayfalarını ziyaret eden, siteye giriş yapan, kaydolan kişiler.

Şartlar:

Kişiler ve yönteciler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na aykırı yazılı, sesli, görüntülü içerikleri paylaşamaz. Bu içeriklerin paylaşılmasını teşvik edemez.
Telif haklarını ihlal eden içerikler paylaşmak yasaktır. Bu paylaşımlarla karşılaşırsanız ilgili web adresini (url’yi) bize bildirmelisiniz. Gerekli değerlendirme ve işlem kısa sürede yapılacaktır.
Diğer kullanıcıları, ziyaretçileri, yöneticileri, kurumları zan altında bırakabilecek; onları aşağılayan yazılı,sesli ve görüntülü paylaşımlar yasaktır.
Özellikle bayan üyelerimize karşı saygılı ve seviyeli davranışlar sergilemelisiniz.
Sürekli yinelenen (flood) halinde mesajlar göndermek yasaktır.
Her sesli chat odamızın kendine has kuralları bulunur. Örneğin İslam ve Erenler odamızda aksi belirtilmedikçe web kameranızı açmamalısınız. Her kullanıcı oda kurallarına uymakla da yükümlüdür.
Kullanıcılar, yöneticilerin işlerini zorlaştırıcı, onları rencide edici biçimde davranmamalıdırlar.
Cinsel içerikli materyallerin paylaşılması, bu tür konuşmaların yapılması yasaktır.
Mikrofon ve kamera işlemlerinde oda yöneticilerinin yönlendirmesiyle davranmalısınız.